28مدل پرده های جدید اتاق خواب 2022 (سال 1401)

پنجره‌ها از قدرت خوبی برای ایجاد چشم‌اندازی زیبا برخوردارند. به کمک این قسمت از نمای ساختمان، دسترسی متفاوتی به فضای بیرون وجود داشته و این برای اغلب ما که غالب ساعات روز را در فضای بسته سر می‌کنیم، بسیار دوست داشتنی است. موضوعی که باعث شده نگاه همه ما به پنجره‌ها کاملاً متفاوت باشد، حضور پرده‌ها و تزیین محیط داخلی خانه است. ما در این متن 28 مدل پرده‌ های جدید اتاق خواب را به شما معرفی خواهیم کرد، پس در ادامه با ما همراه باشید.

هر چه مدل پرده اتاق خواب شیک‌ تر باشد، فضایی که در آن ایجاد می‌شود نیز لوکس‌تر به نظر خواهد آمد. برای آنکه بتوان جلوه داخلی اتاق خواب را به کمک یک پرده به راحتی تغییر داد، باید در انتخاب پرده نهایت سلیقه را به خرج داد. با مدل‌هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، می‌توانید یک مدل پرده اتاق خواب شیک (مدل پرده اتاق خواب 2022) انتخاب کرده و سفارش دهید.

مدل پرده های جدید اتاق خواب

1. پرده‌ های حریر

در اتاق‌هایی که نور زیاد نیست، می‌توان از توانایی حریر در رد کردن نور طبیعی خورشید بهره برد. پرده‌های حریر را در مدل‌های متفاوتی می‌توان سفارش داد و باعث زیبایی اتاق خواب شد.

مدل پرده اتاق خواب شیک

2. پرده‌ های ضخیم

پرده‌های ضخیم نیز گزینه مناسب دیگری برای نصب در اتاق خواب به شمار ‌می‌روند. این نوع پرده خصوصاً در جا‌هایی که اقلیم موجود، سرد باشد انتخاب خوبی است.

3. پرده‌ های رنگی

پرده‌های رنگی نیز یک مدل پرد‌ه های جدید اتاق خواب 2021هستند. با توجه به سلیقه صاحب اتاق، می‌توان یک رنگ مناسب و زیبا برای پرده اتاق خواب در نظر گرفت.

4. پرده‌ های دو لایه

پرده‌های دولایه، مدل پرده ‌های جدید اتاق خواب 2020هستند که آن‌ها نیز جلوه و زیبایی خاصی را در اتاق به وجود می‌آورند. معمولاً پرده رویی در یک رنگ و پرده زیرین در طرح و رنگ متفاوتی انتخاب می‌شود. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره سقف کاذب pvc در استان تهران را بخوانید.

  0 تا 100 بلوک هبلکس: معایب و مزایا AAC + قیمت حدودی!

5. پرده‌ های ست با روتختی

برای آنکه جلوه موجود در اتاق، زیباتر به نظر آید می‌توان پرده‌هایی را که با روتختی ست هستند، خریداری کرد. این بهترین روش برای تحت تأثیر قرار دادن زیبایی داخل اتاق خواب است.

6. پرده‌ های ساتن

از دیگر مدل پرده ‌های جدید اتاق خواب 2020، پرده‌های ساتن هستند. این نوع پرده‌ها نیز در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی در بازار موجود بوده و حق انتخاب گسترده‌ای برای خریداران فراهم می‌کنند.

7. پرده‌ های تک رنگ

اگر به سبک مدرن اعتقاد داشته باشید، می‌توانید پرده‌هایی را که در رنگ‌های متفاوت در بازار موجود هستند، خریداری کرده و در مقابل پنجره‌های منزل نصب کنید.

8. پرده‌ هایی با طراحی‌ های متفاوت

امروزه کسانی که در حوزه طراحی و نصب پرده کار می‌کنند، بسیار خلاقانه کار کرده و پرده‌ها را با مدل‌های گوناگون و زیبا وارد بازار می‌کنند. انتخاب هر یک از این مدل‌ها سلیقه‌ای است و زیبایی زیادی با خود به اتاق می‌آورد.

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2021

9. پرده‌ های مخمل

پرده‌های مخمل نیز از دیگر گزینه‌های ایجاد تحول در اتاق خواب به شمار ‌می‌روند. این نوع پارچه پرده‌ ای، در رنگ‌های متفاوت در بازار موجود بوده و با توجه به رنگ غالب می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب و در اتاق خواب نصب کرد.

10. مجموعه‌ های دو عددی

برخی پرده‌ها در قالب مجموعه‌ای دو عددی ارائه می‌شوند. این مدل، معمولاً رنگ یکسانی نداشته و جلوه و ظاهر زیبایی را در اتاق خواب به وجود می‌آورد.

11. پرده‌ های زبرا

از دیگر مدل‌های جدید پرده اتاق خواب می‌توان به پرده‌های زبرا اشاره داشت. این پرده‌ها نیز در طرح‌های متفاوت موجود بوده و قابلیت نصب در فضا‌های مختلف را دارند.

12. پرده‌ های فانتزی

اگر تم اتاق خواب تم فانتزی است، پرده‌های فانتزی می‌توانند کامل‌کننده این تم باشند و زیبایی اتاق خواب را تحت تأثیر قرار دهند. در انتخاب طرح و جنس پارچه در این مدل باید دقت کرد.

13. پرده‌ های والان دار

پرده‌های والان دار نیز گزینه‌های مناسبی برای نصب در اتاق خواب هستند. پرده‌های والان دار مناسب اتاق‌های بزرگ می‌باشند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره فروش آجر در تهران را بخوانید.

  5 بهترین شرکت دکوراسیون داخلی تهران [لیست + شماره تماس]

14. پرده‌ های با پانچ ساده

پرده‌هایی که والان دار نبوده و پانچ دار هستند، برای اتاق خواب‌های کوچک مناسب به نظر می‌رسند. انتخاب رنگ این نوع پرده، می‌تواند بر ایجاد فضایی آرام در اتاق، کمک‌کننده باشد.

15. پرده هایی با رنگ ملایم

کسانی که دوست دارند در اتاق خوابشان آرامش حاکم باشد، می‌توانند پرده‌هایی با رنگ ملایم خریداری کنند. این مدل یک مدل پرده ‌های جدید اتاق خواب 2020 است.

16. پرده‌ های گیپور دوزی شده

پرده‌های گیپور دوزی شده نیز در نوع خود، زیبایی و جذابیت زیادی داشته و برای اغلب اتاق‌های خواب نیز گزینه مناسبی به شمار ‌می‌روند. رنگ‌ها و طرح‌های متفاوتی از این نوع در بازار موجود است.

17. پرده‌ های مدرن

پرده‌های مدرن نیز انتخاب خوبی برای نصب در اتاق‌های خواب می‌باشند. این مدل، یک مدل پرده اتاق خواب شیک است؛ البته به شرطی که در هنگام خرید به طرح و رنگ پارچه توجه شود.

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2020

18. پرده‌های راه راه

در برخی پرده‌های موجود در بازار، چند رنگ به صورت افقی در کنار هم قرار گرفته‌اند که آن‌ها نیز می‌توانند فضای داخلی اتاق خواب را جلوه‌ای زیبا ببخشند.

19. پرده‌هایی با رنگ‌های تند

کسانی که می‌خواهند انرژی موجود در اتاق خواب را افزایش دهند، می‌توانند پرده‌هایی را که رنگ‌های شاد و زنده دارند، خریداری کنند.

20. پرده‌ هایی با طرح‌ های ساده

اگر از شلوغ بودن اتاق خواب فراری هستید، بهتر است برای خرید پرده‌هایی که طرح‌های ساده‌ای دارند، اقدام کنید. این مدل پرد‌ه های جدید اتاق خواب 2021هستند.

21. پرده‌ هایی با طرح‌ های شلوغ

برای ایجاد یک تنوع لذت‌بخش در اتاق خواب، پرده‌هایی که طرح‌های شلوغی دارند بهترین به شمار ‌می‌روند.

22. پرده‌ های بدون مدل

اتاق‌هایی که دکوراسیون ساده‌ای دارند، می‌توانند از وجود و حضور پرده‌های بدون مدل به نحو احسن استفاده کنند. در دوخت این پرده، مدل خاصی به چشم نمی‌خورد.

23. مدل پرده با کتیبه

یکی از جدیدترین مدل پرده ‌های جدید اتاق خواب 2020، مدل پرده با کتیبه است. این مدل نیز زیبایی و جذابیت فوق‌العاده‌ای دارد.

24. پرده‌ های دخترانه

برای نصب پرده در اتاق خواب دختران نیز می‌توان با توجه به سن آن‌ها یکی از مدل‌های موجود در بازار را انتخاب و سفارش داد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره انواع سقف کاذب چیست را بخوانید.

پرده‌ های دخترانه

25. پرده‌ هایی با طرح‌ های طبیعت

از دیگر انواع پرده‌هایی که مناسب برای نصب در اتاق خواب هستند، پرده‌هایی با طرح طبیعت می‌باشند.

26. پرده‌ های گل‌ دار

پرده‌های گل‌دار با داشتن رنگ‌هایب جذاب و زنده یک مدل پرده شیک برای نصب در اتاق خواب می‌باشند.

  بهترین مارک شیرآلات: خارجی و داخلی / ساختمانی و بهداشتی و ...

27. پرده‌ های سفارشی

اگر طرحی خاص در نظر دارید می‌توانید برای سفارش دادن آن اقدام کنید و پرده‌ ای با طرحی که دوست دارید در اتاق خواب نصب کنید.

28. پرده‌ های لوردراپه

لوردراپه نیز مدلی از مدل پرد‌ه های جدید اتاق خواب 2021 به شمار می‌رود و زیبایی خاصی را در اتاق ایجاد می‌کند.

پرده‌ های لوردراپه

جمع‌بندی

ما در این متن در مورد مدل پرده‌ های جدید اتاق خواب صحبت کردیم. البته به لطف خلاقیتی که در این حوزه رخ می‌دهد، تنها مدل‌های پرده، در مدل‌هایی که ما اشاره کردیم خلاصه نشده و شما می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه‌تان یکی از طرح‌های موجود بازار را انتخاب کنید.

درصورت نیاز به خدمات دوخت پرده می توانید از دوخت ویژه انواع پرده کمک بگیرید و از قیمت های مناسب آنها بهره مند شوید.

برخی از سوالات رایج

مدل پرده های جدید اتاق خواب کدامند؟

1. پرده‌ های حریر 2. پرده‌ های ضخیم 3. پرده‌ های رنگی 4. پرده‌ های دو لایه 5. پرده‌ های ست با روتختی 6. پرده‌ های ساتن و ...

مدل پرده های جدید اتاق خواب دخترانه کدامند؟

برای نصب پرده در اتاق خواب دختران نیز می‌توان با توجه به سن آن‌ها، دکوراسیون اتاق و فضای اتاق از نظر کوچک و بزرگی یکی از مدل‌های موجود در بازار را انتخاب و سفارش داد.

نظر

 • farin
  سمیه نظری
  15 فروردین 1401 در 14:08

  سلام ممنون از معرفی مدل پردهای جدید اتاق خواب 2020
  عالی بود مرسی

  • farin
   farin
   15 فروردین 1401 در 14:09

   سلام ممنون از توجه شما.

افزودن دیدگاه