مدل پرده های جدید آشپزخانه شیک 2022

پرده‌ها از قدرت عجیبی برای ایجاد زیبایی و جلوه‌ای ناب در فضا‌های بسته برخوردارند. نه تنها پرده اتاق خواب و پذیرایی، بلکه پرده‌هایی که برای آشپزخانه نصب می‌شود نیز می‌بایست شکوه و زیبایی خارق‌العاده‌ای داشته باشند.

خوشبختانه امروز انواع و اقسام پرده‌های آشپزخانه در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در بازار موجود بوده و با توجه به نوع دکوراسیون و رنگ غالبی که در فضا به چشم می‌خورد، می‌توان یک مدل زیبا را برگزید و نصب کرد. ما قصد داریم در این متن مدل پرده های جدید آشپزخانه را معرفی کنیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

مدل پرده های جدید آشپزخانه

پرده‌ های ریلی

یکی از انواع پرده‌های مناسب آشپزخانه، پرده‌های ریلی و پلیسه هستند. این نوع پرده به دلیل آنکه نقش و‌نگار خاصی نداشته و بسیار ساده است، گزینه مناسبی برای خانه‌هایی است که سادگی در سبک دکوراسیون شان موج می‌زند. این پرده‌ها را می‌توان به صورت پلیسه دوخت؛ زیر طرفداران زیادی دارند.

مدل پردهای جدید آشپزخانه 2020

  بهترین رنگ کابینت ممبران [سال 1401] گردویی، سفید طلایی یا ... ؟

پرده‌ های راه راه

از دیگر مدل پرده‌های مناسب آشپزخانه، پرده‌هایی هستند که به آن‌ها راه راه گفته می‌شود. این طرح و مدل نیز زیبایی خاصی را در محیط آشپزخانه به وجود می‌آورد. این مدل ساده است، اما زیبایی خاصی در پس این سادگی نهفته بوده و برای دکوراسیون آشپزخانه تزیین آن می‌تواند انتخاب خوب و به جایی باشد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره مدل پرده‌ های جدید اتاق خواب را بخوانید.

پرده‌های راه راه

پرده‌ های گل‌ دار

از دیگر مدل‌هایی که آن نیز می‌تواند جلوه‌ای زیبا در آشپزخانه ایجاد کند، پرده‌های گل‌دار هستند. پرده‌هایی که طرح آن‌ها با گل‌های بهاری پر شده، بهترین مدل پرده برای نصب در آشپزخانه است. این پرده‌ها، روح و طراوت زندگی را به آشپزخانه وارد کرده و حسی صمیمی و لطیف در این فضا ایجاد می‌کنند.

پرده‌های گل‌دار

پرده‌ های ترکیبی

پرده‌هایی که به صورت ترکیبی در آشپزخانه‌ها نصب می‌شوند نیز در نوع خود زیبایی خاصی داشته و تحولی اعجاب‌آور در این فضا به وجود می‌آورند. با وجود خلاقیت‌هایی که در نوع طرح و نوع دوخت پرده رخ داده، می‌توان یک مدل جدید پرده را در آشپزخانه نصب کرد و از تماشای آن بی‌نهایت لذت برد. پیشنهاد می شود درباره بهترین مارک کابینت بخوانید.

پرده‌های ترکیبی

پرده‌ های رومی

یکی از انواع پرده‌هایی که می‌توان برای آشپزخانه سفارش داد و نصب کرد، پرده‌های رومی هستند. این مدل در عین اینکه بسیار ساده است، اما شیک و زیبا به نظر آمده و می‌تواند ظرأفت و آرامش را در آشپزخانه به وجود آورد.

کسانی که در انتخاب طرح این نوع پرده خلاقیت و سلیقه به خرج دهند، می‌توانند زیبایی را به محیط آشپزخانه هدیه دهند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره جدیدترین مدل درب چوبی اتاق خواب را بخوانید.

پرده‌های رومی

پرده‌ های شطرنجی

از دیگر مدل‌هایی که می‌توان برای پنجره‌های آشپزخانه انتخاب کرد، پرده‌های شطرنجی است. این مدل یکی از بهترین‌هاست و هیچ‌گاه از مد نخواهد افتاد و به دلیل سادگی و زیبایی که دارد، یکی از مدل پرده‌ های جدید آشپزخانه 2020 یا مدل پردهای جدید آشپزخانه 2022 است.

پرده‌های شطرنجی

  خرید سقف کاذب در تهران: آدرس و تلفن ۱۱ مرکز فروش سقف کاذب

پرده‌ های نیمه توری

از دیگر مدل‌هایی که آن نیز گزینه مناسبی برای نصب در آشپزخانه‌ها به شمار می‌رود، مدل پرده‌های نیمه توری هستند. معمولاً خانم‌هایی که دوست دارند نور آشپزخانه زیاد بوده و در یک فضای روشن به کار‌های خود رسیدگی کنند، از مدل پرده‌های نیمه توری استقبال می‌کنند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره طراحی داخل کمد دیواری عروس را بخوانید.

پرده‌های نیمه توری

پرده‌ های زبرا

یکی از انواع پرده‌هایی که آن هم انتخاب خوبی برای نصب در آشپزخانه است، پرده‌های زبرا هستند. ساختار و عملکرد خاصی که این نوع پرده دارد، به افزایش و کاهش نور آشپزخانه کمک می‌کند. پرده‌های زبرا با طرح‌های زیبای‌شان، از استقبال زیادی بین مردم برخوردارند.

پرده‌های زبرا

پرده‌ های کلاسیک

از دیگر انواع پرده‌هایی که آن نیز جزء مدل پرده‌ های جدید آشپزخانه هست، پرده‌های کلاسیک هستند. این نوع پرده‌ها، برای آشپزخانه‌هایی مناسب است که مبلمان و کابینت قرار داده شده در آن‌ها به کمک حکاکی، طرح زیبایی پیدا کرده است. به کابینت‌های حکاکی شده، کابینت‌های کلاسیک گفته می‌شود؛

پرده‌هایی که بتوانند از نظر طرح با کابینت‌ها سازگاری داشته باشند، فضای آشپزخانه را به زیبایی تحت تأثیر قرار می‌دهند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خرید کابینت آشپزخانه در تهران را بخوانید.

پرده‌های کلاسیک

پرده‌ های حریر و ساده

پرده‌هایی حریر نیز انتخاب خوبی برای نصب در پنجره آشپزخانه هستند. ساده بودن و هماهنگ بودن آن با کلیه اجزایی که در دکوراسیون به چشم می‌خورد یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی است که پرده‌های حریر از آن برخوردارند.

این نوع پرده به راحتی با مبلمان و یا پرده داخل اتاق پذیرایی ست شده و در صورت تعویض دکوراسیون، شما مجبور نخواهید بود برای خرید پرده‌های جدید برای آشپزخانه اقدام کنید. با توجه به اینکه قیمت پرده‌های موجود در بازار کم نیست، این پرده‌ها می‌توانند باعث کاهش هزینه‌های یک خانواده شوند.

پرده‌ های فانتزی

از دیگر پرده‌هایی که از آن نیز به عنوان مدل پرده‌ های جدید آشپزخانه2020 یاد می‌کنند، پرده‌های فانتزی هستند. تنوع در طرح و تنوع در رنگ از جمله ویژگی‌های این نوع پرده به شمار می‌رود.

ایجاد جلوه و ظاهر زیبایی و خلق محیطی گرم و صمیمی از دیگر مزیت‌های نصب پرده‌های فانتزی در محیط آشپزخانه است. معمولاً پرده‌های فانتزی از جنس ساتن بوده و به راحتی قابلیت شستشو دارند و در ضمن دوام و مقاومت بالایی نیز می‌توان از آن‌ها شاهد بود. پیشنهاد می شود درباره قیمت سنگ تراورتن عباس آباد بخوانید.

پرده‌های فانتزی

پرده‌ های ساده

پرده‌هایی که طرح روی آن‌ها ساده بوده و در رنگ‌های متفاوت در بازار موجود هستند، می‌توانند جلوه پنجره آشپزخانه را به زیبایی تحت تأثیر قرار دهند. این پرده‌ها به دلیل داشتن رنگ‌هایی زیبا و جذاب، محبوبیت زیادی بین خانم‌های خانه‌دار پیدا کرده‌اند.

پرده‌های ساده

جمع‌بندی

ما در این متن به معرفی مدل پرده‌ های جدید آشپزخانه پرداختیم. توجه داشته باشید که مدل‌های پرده مناسب برای نصب در مقابل پنجره‌های داخل آشپزخانه، تنها به مواردی که ما در این متن اشاره کردیم خلاصه نشده و مدل‌های جدیدتر و بروزتری توسط پرده سرا‌ها به فروش می‌رسد. نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون مدل پردهای جدید آشپزخانه 2020 و 2022 با ما به اشتراک بگذارید.

  بهترین مارک سرامیک کف [کاشی و سرامیک کف پذیرایی و ...]

یکی از بهترین سایت‌هایی که می‌تواند به شما در پیدا کردن نزدیک‌ترین پرده سرا کمک کند، سایت کار و کاردان است. کار و کاردان آدرس و شماره تماس مراکزی را که در این حوزه فعالیت می‌کنند گردآوری کرده و در سایت درج کرده‌اند. برای آشنایی با این مراکز حتماً از این سایت دیدن کنید.

در صورتی که زمان کمی دارید و نیاز به دوخت و دوز یا نصب پرده دارید می توانید از خدمات دوخت و نصب پرده در کرمان با کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت بهره مند شوید.

برخی از سوالات متداول

مدل پرده های جدید آشپزخانه کدامند؟

پرده‌های ریلی - پرده‌های راه راه - پرده‌های گل‌دار - پرده‌های ترکیبی - پرده‌های رومی - پرده‌های شطرنجی و ...

جدیدترین مدل پرده های آشپزخانه 2022 کدام است؟

پرده ‌های زبرا یکی از جدیدترین مدل پرده های آشپزخانه است. ساختار و عملکرد خاصی که این نوع پرده دارد، به افزایش و کاهش نور آشپزخانه کمک می‌کند. پرده‌های زبرا با طرح‌های زیبای‌شان، از استقبال زیادی بین مردم برخوردارند.

نظر

 • farin
  زهرا نوروزی
  22 فروردین 1401 در 11:33

  بنظر من هم پرده های زبرا یکی از بهترین مدل پردهای جدید آشپزخانه هست.

  • farin
   farin
   22 فروردین 1401 در 11:40

   سلام ممنون از توجه شما

افزودن دیدگاه