6 مرکز فروش درب چوبی در تهران [از جنوب و شرق تا غرب تهران]

مرکز فروش درب چوبی در تهران کجاست؟ اگر در جستجوی بورس فروش درب چوبی در تهران هستید، بدون شک به دنبال درب ورودی باکیفیت و با قیمت مفرون‌به‌صرفه هستید. خرید درب‌های چوبی از مراکز محل فروش دربهای چوبی در تهران مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترینش تنوع بسیار زیاد مدل‌های مختلف درب و مناسب بودن هزینه‌ها است.

البته این موارد فقط مزایای خرید از محل فروش دربهای چوبی در تهران نیست و در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که بورس فروش درب چوبی در تهران کجاستاز شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مزایای خرید از مرکز فروش درب چوبی در تهران

• کیفیت بالا و قیمت پایین

• تنوع زیاد در مدل درب و طرح آن

• خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب

• اعتبار بیشتر و استفاده از متریال با کیفیت‌تر

• نکته‌ای که می‌بایست به آن توجه کنید این است که بدون شک تولیدکنندگان دارای اعتبار، با برند‌های گوناگون و متنوع در مرکز فروش درب چوبی در تهران حضور دارند و شما با مراجعه به فروشگاه‌های مختلف و یک نگاه اجمالی به آسانی می‌توانید سبک و مدل دربی که مد نظر دارید را انتخاب کنید.

• تولیدکنندگان اصلی و برند‌های مطرح درب را پیدا کنید.

• در مرکز فروش درب چوبی در تهران، جدیدترین درب‌های چوبی قابل دسترس هستند. (مثل درب فریم لس)

مرکز فروش درب چوبی در جنوب تهران

مرکز خرید درب چوبی در تهران کجاست؟

درب چوبی یکی از محصولات پرفروش به حساب می‌رود، که مشتریان خیلی زیادی دارد. امروزه وجود انواع گوناگون درب‌های چوبی با تنوع فراوان باعث شده تا انواع زیادی از مرکز فروش درب چوبی در تهران وجود داشته باشد.

مشتریان برای خرید درب‌های چوبی به بازار و مرکز درب چوبی رجوع کنند. قیمت دربِ تمام چوب، در هر مرکزی بسیار متغیر و متفاوت است و به شدت و نوع چوب درختانی که برای ساخت استفاده شده است، بستگی دارد. اگر به دنبال خرید کابینت هستید مقاله دیگر ما درباره بهترین مارک کابینت در ایران را بخوانید.

مواردی که در قیمت خرید درب موثر هستند عبارتند از:

• نوع چوبی که برای ساخت درب مورد استفاده قرار می‌گیرد، تاثیر مستقیم در قیمت آن دارد.

• تنوع چوب‌های مصرفی، ناشی از تنوع زیادی است که در انواع مدل‌های مراکز فروش درب چوبی در تهران وجود دارد.

• تنوع در طرح و رنگ چوب‌های موجود مهم‌ترین عاملی است که در ساخت درب‌های چوبی حائز اهمیت است.

در مجموع می‌توان گفت که به صورت وسیع هیچ مرکز فروش درب چوبی در غرب تهران یا حتی شرق و شمال تهران وجود ندارد. اما در مناطقی از تهران که در ادامه این مقاله معرفی خواهیم کرد، تجمع فروشگاه‌های مختلف در زمینه فروش درب چوبی را بررسی خواهیم کرد.

بورس متمرکز و گسترده برای فروش درب‌های چوبی در تهران متاسفانه مثل سایر کسب‌وکارها وجود ندارد. بنابراین نمی‌توان از مرکز فروش درب چوبی در جنوب تهران یا مرکز فروش درب چوبی در شرق تهران اسم برد بلکه بطور پراکنده نمایشگاه های زیادی در نقاط مختلف وجود دارند.

مرکز فروش درب چوبی در شرق تهران

مرکز فروش درب چوبی در تهران: مهمترین مراکز خرید

برای خرید و سفارش انواع درب چوبی باتوجه به نیاز و سلیقه‌ای که دارید، می‌توانید به نمایشگاه‌های عرضه کننده درب ساختمانی که هر ساله به صورت دوره‌ای در مناطق گوناگون تهران برگزار می‌شوند، مراجعه کنید و یا به کارگاه‌های نجاری که بدون واسطه درب‌های باکیفیت تولید می‌کنند بروید و درب مورد نظر خودتان را مطابق با سلیقه و دکوراسیون منزلتان سفارش دهید تا در اسرع وقت ساخته شود.

در روش اول سرعت انجام کار برای خرید و تهیه درب مورد نظرتان بیشتر خواهد شد و هزینه تمام شده برای خرید درب هم به طرز چشمگیری کاهش می‌یابد.

ولی قدرت انتخابی که در این حالت دارید به مراتب کمتر از حالت دوم است. اما در صورت سفارش درب به نجاری می‌توانید معیارهای موردنظرتان را به خوبی بیان کنید مثل انتخاب ابعاد، رنگ و طرح درب با شما خواهد بود و به همین دلیل می‌توانید دربی متناسب با سلیقه خود داشته باشید.

البته در این حالت سرعت انجام کار به جهت زمان بر بودن پروسه رنگ آمیزی و ساخت درب به نسبت به حالت اول بیشتر است و باید زمان بیشتری صرف کنید.

اگر قصد دارید تعداد زیادی درب خریداری کنید و همچنین برای خرید درب منزلتان عجله‌ای ندارید، پیشنهاد ما خرید و سفارش مستقیم از کارخانجاتی است که به طور تخصصی نسبت به ساخت انواع درب فعالیت می‌کنند.

اما اگر تعداد زیادی درب احتیاج ندارید و برای خانه ‌شما یک درب ورودی یا خروجی کفایت می‌کند، مراجعه به فروشگاه‌های سطح شهر و نمایشگاه‌ها برای شما کم دردسر تر و بهتر خواهد بود. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بهترین مارک پنجره یو پی وی سی را بخوانید.

مرکز فروش درب چوبی در غرب تهران

لیست 6 مرکز فروش درب چوبی در تهران

 1. کارگاه‌های صنایع چوب جاجرود
 2. سایت چوب فروشان خاوران
 3. خیابان آیت الله کاشانی
 4. ناحیه صنعتی احمد آباد مستوفی
 5. تعدادی از کارگاه‌های چهاردانگه اسلامشهر
 6. تهران محدوده پل چوبی

مزایای خرید از مرکز فروش درب چوبی در تهران

زمانی که شما درب چوبی مورد نیاز خود را باتوجه به سلیقه، کاربری و نوع نیازی که دارید از مراکز خریدی که دارای چندین مغازه با طرح‌های متنوع و گوناگون است، خریداری می‌نمایید مزیت‌های بسیار زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. این مزیت‌ها به طور اختصاصی عبارتند از:

 1. مقایسه قیمتی از لحاظ . ابعاد گوناگون بین چند فروشگاه
 2. تنوع درب‌های چوبی موجود در فروشگاه از نظر نوع چوب و قیمت
 3. سفارش آسان‌تر و همچنین اعتماد بیشتر
 4. قیمت‌ها تا حدی برطبق قیمت اتحادیه مشخص می‌شوند.

به شما توصیه می‌شود، اگر قصد خرید درب چوبی متناسب با نیاز و سلیقه خود دارید، حتماً از جایی خریداری کنید، که سابقه شایانی در این کار دارد و از آن اطمینان دارید. پس اگر از مراکز و فروشندگان معتبر و دارای سابقه در این امر، خریداری کنید به دلیل امکان مقایسه درب چوبی و تعدد در تعداد فروشگاه‌ها، می‌توانید بهترین کیفیت با بهترین شرایط را داشته باشید.

مرکز فروش درب چوبی در تهران کجاست

نتیجه‌گیری

گفتیم که درب چوبی یکی از محصولات پرفروش به حساب می‌رود، که مشتریان خیلی زیادی دارد. امروزه وجود انواع گوناگون درب‌های چوبی با تنوع فراوان باعث شده تا انواع زیادی از مرکز فروش درب چوبی در تهران وجود داشته باشد.

مشتریان برای خرید درب‌های چوبی به بازار و مرکز درب چوبی رجوع کنند. قیمت دربِ تمام چوب، در هر مرکزی بسیار متغیر و متفاوت است. خرید درب‌های چوبی از مراکز محل فروش دربهای چوبی در تهران مزایای بسیاری دارد که مهم‌ترینش تنوع بسیار زیاد مدل‌های مختلف درب و مناسب بودن هزینه‌ها است.

در این مقاله سعی کردیم تا با در نظر گرفتن اینکه در تهران مرکز خرید درب چوبی وجود ندارد، به معرفی بورس‌های کوچک و گوناگونی از این محصول پرطرفدار اشاره کنیم، تا شاید بتوانیم در این راستا سهیم باشیم و به شما کمکی هرچند کوچک کرده باشیم. از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.

برخی از سوالات متداول

مزایای خرید از مرکز فروش درب چوبی در تهران چیست؟

کیفیت بالا و قیمت پایین - تنوع زیاد در مدل درب و طرح آن - خدمات پس از فروش و گارانتی مناسب - اعتبار بیشتر و استفاده از متریال با کیفیت‌تر.

مراکز فروش درب چوبی در تهران کدامند؟

1. کارگاه‌های صنایع چوب جاجرود 2. سایت چوب فروشان خاوران 3. خیابان آیت الله کاشانی 4. ناحیه صنعتی احمد آباد مستوفی 5. تعدادی از کارگاه‌های چهاردانگه اسلامشهر 6. تهران محدوده پل چوبی.

نظر

 • آواتار مجتبی
  مجتبی
  13 آوریل 2022 در 14:33

  سلام ممنون از معرفی بورس فروش درب چوبی در تهران . مطلب خیلی خوبی بود.

  • آواتار farin
   farin
   13 آوریل 2022 در 15:19

   سلام ممنون از توجه شما

افزودن دیدگاه