بهترین مارک شیرآلات: خارجی و داخلی / ساختمانی و بهداشتی و …

یکی از نکات مهم در توجه به دکوراسیون داخلی ساختمان، خرید بهترین مارک شیرآلات است. بسیاری از افراد با انواع مارک شیرآلات آشنایی ندارند و به همین دلیل، پس از چند سال ناچار به تعویض شیرآلات می‌شوند.

همواره توجه کنید که انواع برند‌های خارجی و داخلی را در وهله اول شناسایی کنید و سپس بدانید که چه رنگ‌بندی را برای شیرآلات خود انتخاب کنید که همخوانی مناسبی با سایر وسایل منزل شما داشته باشید. در اینصورت به راحتی می‌توانید تا چندین سال از بهترین مارک شیرآلات استفاده کنید و از آن نهایت بهره را ببرید.

بهترین مارک شیرآلات ایرانی

بهتر است بدانید که با وجود تحریم، صنعت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی در ایران رونق زیادی پیدا کرده است و به همین دلیل اگر به دنبال بهترین برند شیرآلات بهداشتی هستید، می‌توانید برند‌های ایرانی را با توجه به کیفیت بسیار بالا و ضمانت پس از فروش، در نظر داشته باشید. در ادامه با بهترین مارک شیر آلات ایرانی همراه ما باشید.

بهترین برند های شیرآلات

• مارک اخوان

شرکت اخوان از سال 1348 کار خود را در تولید انواع محصولات ساختمانی مانند انواع شیرآلات، اجاق گاز و هود آشپزخانه آغاز کرد. این شرکت جزء قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ایرانی است و توانسته است تا گواهینامه‌های معتبر داخلی و خارجی را کسب کند. این شرکت با استفاده از سبک مینیمالیستی، جدیدترین محصولات شیرآلات بهداشتی را تولید کرده است و نام معتبری را در ایران دارد. برند اخوان بعنوان بهترین برند شیرآلات ایرانی شناخته می شود. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خرید کاشی در تهران را بخوانید.

• مارک شودر

شیرآلات شودر در حدود 50 سال است که اقدام به تولید محصولات بهداشتی و ساختمانی کرده است. شودر توانسته است تا نام درخشانی از خود در این زمینه به جای بگذارد و اولین تولید‌کننده شیرآلات فولادی لقب گرفته است. توجه کنید که این شرکت انواع شیرآلات کلاسیک و اهرمی را با رنگ‌بندی مختلف در بازار عرضه کرده است.

• مارک سیدکو

این برند از سال 1376 کار خود را در ایران شروع کرده است و انواع شیرآلات بهداشتی، ساختمانی و صنعتی را در مقیاس مختلف تولید می‌کند. این شرکت برخی از محصولات خود را در ایران و برخی دیگر را در چین تولید کرده است. بهتر است بدانید که این برند، محصولات با کیفیت مناسب و قیمت پایین را در بازار عرضه می‌کند.

بهترین مارک شیرآلات خارجی

• مارک Delta

این شرکت از سال 1954 کار خود را با تولید انواع شیرآلات آغاز کرده است. اگر می‌خواهید به پرسش “بهترین برند شیرآلات کدام است؟ ” پاسخ مناسبی دهید، برند دلتا می‌تواند یکی از آن موارد باشد. توجه کنید که این برند در ایران نیز طرفداران زیادی دارد.

• مارک Kohler

این برند آلمانی از سال 1873 میلادی شروع به کار کرده است و امروز به یکی از غول‌های تولید‌کننده شیرآلات خارجی تبدیل شده است. این برند به دلیل کیفیت بسیار بالا دارای قیمت بالاتری به نسبت برند‌های ایرانی است.

• مارک Pfister

این برند از سال 1910 با تولید انواع شیرآلات کار خود را شروع کرده است و امروزه با تولید انواع محصولات هوشمند، اهرمی، صنعتی و خانگی، توانسته است تا بازار خارجی و داخلی را تا حدود زیادی در دست بگیرد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره انتخاب لوستر مناسب برای پذیرایی را بخوانید.

بهترین مارک شیرآلات خارجی

انواع رنگ‌ بندی‌ های شیرآلات ساختمانی

همانطور که می‌دانید تا چندین سال گذشته، به دلیل اینکه اکثر شیرآلات ایرانی و برخی شیرآلات خارجی تنها با رنگ کروم ارائه می‌شدند، امکان مقایسه میان آن‌ها فراهم نبود و تنها فاکتور، کیفیت شیرآلات بود، اما در چند سال گذشته، بهترین مارک شیرآلات خارجی و داخلی به شرکتی تعلق دارد که در کنار کیفیت بالای محصولات، شیرآلات را در انواع رنگ‌های مختلف نیز ارائه دهد.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود علم PVD به شرکت‌های ساخت شیرآلات، رنگ‌بندی‌های دیگری نیز در کنار رنگ کروم مانند: مشکی، سفید، طلایی و برنزی نیز ساخته شدند تا هر شرکتی که تنوع بالاتری داشته باشد، به فروش بیشتری نیز در این زمینه برسد.

همواره توجه کنید که معمولاً رنگ شیرآلات سرویس‌های بهداشتی، حمام، ظرفشویی و روشویی باید تناسب خوبی با رنگ سرامیک کف و دیوار‌ها داشته باشد تا موجب زیبایی هرچه تمام‌تر نمای داخلی هر ساختمانی شود. پیشنهاد می شود درباره بهترین کاشی و سرامیک بخوانید.

• استفاده از رنگ کروم در شیرآلات ساختمانی

همانطور که گفته شود، در ابتدا تنها این رنگ به عنوان شیرآلات ساختمانی در بازار وجود داشت و به همین دلیل به یکی از پرفروش‌ترین محصولات بهترین برند شیرآلات ساختمانی مطرح بود. البته مزایایی این رنگ دارد که موجب می‌شود تا همچنان بیشتر افراد به خرید چنین رنگی روی بیاورند. مقاومت بالا در برابر استفاده از مواد شوینده و پاک شدن آسان آن از جمله این موارد است. پس اگر دکوراسیون داخلی منزل برای شما اهمیت کمتری دارد، اما همچنان طرفدار کیفیت بالای محصولات هستید، این رنگ برای ساختمان شما بسیار مناسب خواهد بود.

• استفاده از رنگ سفید در شیرآلات ساختمانی

چند سالی است که استفاده از رنگ سفید در شیرآلات ساختمانی مطرح شده است که طرفداران زیادی نیز در همین چند سال پیدا کرده است. بهترین برند‌ های شیرآلات ایرانی انواع محصولات شیرآلات ساختمانی را در رنگ‌های سفید طراحی کرده‌اند که جزء پرفروش‌ترین محصولات لیست شده است.

همواره توجه کنید که این نوع رنگ محصولات شیرآلات ساختمانی تنها برای مواقعی کاربرد دارند که شما از سرامیک سفید در کف و دیوار‌های ساختمان استفاده کرده باشید. همچنین در برخی از موارد و برای ایجاد تضاد، زمانی که رنگ سرامیک مشکی است از شیرآلات با رنگ سفید استفاده می‌کنند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خرید شیرآلات در تهران را بخوانید.

بهترین برند شیرآلات ساختمانی

• استفاده از رنگ مشکی در شیرآلات ساختمانی

رنگ مشکی نیز در برخی از موارد در شیرآلات ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما بهتر است بدانید که این رنگ معمولاً به راحتی انواع کثیفی یا جرم‌گرفتگی را نشان خواهد داد. پس باید در مراقبت و شستشو از آن کوشا بود. نکته بعدی در ارتباط با رنگ مشکی شیرآلات ساختمانی این است که اگر ساختمان دارای نمای مدرن و بسیار شیک است، بهترین انتخاب شیرآلات، می‌تواند با رنگ مشکی همراه باشد.

• استفاده از رنگ برنزی و طلایی در شیرآلات ساختمانی

بهتر است بدانید که این نوع شیرآلات با استفاده از علم روز دنیا و روش PVD تولید می‌شوند. البته در هنگام تمیز کردن شیرآلات با رنگ طلایی و برنزی، بهتر است تا از مواد شوینده غیر شیمیایی مانند سرکه و نمک استفاده کنید، زیرا اگر چندین بار از مواد شوینده شیمیایی مانند ریکا استفاده کنید، دیگر خبری از زیبایی در شیرآلات منزل شما نخواهد بود. توجه کنید که رنگ طلایی و برنزی دارای قیمت بالاتری به نسبت شیرآلات با رنگ کروم دارند.

و در آخر…

اگر به دنبال این هستید تا بهترین مارک شیرآلات را شناسایی کنید باید در ابتدا بدانید که امروزه برند‌های شیرآلات ایرانی دست کمی از نوع خارجی ندارند و برند‌هایی مانند: سیدکو، شودر و اخوان توانسته‌اند تا با کیفیت بسیار عالی و تولید انواع رنگ‌های مختلف، نیاز بازار داخلی را تا حدود زیادی اشباع کنند. البته شیرآلات خارجی نیز در برند‌های مختلف مانند: Delta، Pfister و Kohler در بازار موجود هستند که در رقابت با محصولات ایرانی هستند. از نظر شما بهترین برند شیرآلات خارجی کدام برند است؟ نظرات خود را پیرامون بهترین برند های شیرآلات با ما به اشتراک بگذارید.

امروزه شیرآلات ساختمانی در رنگ‌های مختلف مانند: کروم، طلایی و برنزی، مشکی و سفید تولید می‌شوند که جلوه بسیار مناسبی در زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان دارد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بازار لوله و اتصالات را بخوانید.

برخی از سوالات رایج:

بهترین مارک شیرآلات خارجی کدام اند؟

شیرآلات خارجی در برند‌های مختلف مانند: Delta، Pfister و Kohler در بازار موجود هستند که در رقابت با محصولات ایرانی هستند.

بهترین برند شیرآلات ایرانی کدام اند؟

برند‌های شیرآلات ایرانی دست کمی از نوع خارجی ندارند و برند‌هایی مانند: سیدکو، شودر و اخوان توانسته‌اند تا با کیفیت بسیار عالی و تولید انواع رنگ‌های مختلف، نیاز بازار داخلی را تا حدود زیادی اشباع کنند.

نظر

 • محمد
  28 مارس 2022 در 11:42

  سلام وقتتون بخیر مارک کوهلر بهترین مارک شیرآلات خارجی هست.

  • farin
   28 مارس 2022 در 11:55

   سلام ممنون از نظر شما.

افزودن دیدگاه